İNCİ Endüstriyel

İNCİ, Türkiye akü pazarının en yenilikçi, teknoloji odaklı ve öncü oyuncusu İnci GS Yuasa’nın “geleceğin enerji sağlayıcısı” konumundaki global markasıdır.

Yurtiçi pazarda sektörün öncü endüstriyel akü markası İNCİ, pazardaki beklentiyi hem ürettiği traksiyoner akülerle hem de satış sonrası sunduğu servis desteğiyle yıllardır karşılamaktadır. DIN ve BS standartlarındaki İNCİ Traksiyoner aküler uzun ömür, güvenli kullanım, kısa sürede şarj imkanıyla daha düşük enerji maliyeti sunarken elektrik enerjisiyle çalışan araçları en uygun çözümle buluşturarak şirketlere verimli bir kullanım vaat ediyor. İNCİ, müşterilerin talep ettiği tüm amper aralıklarında üretilen traksiyoner aküler, şarj cihazları, BMS Sistemleri, şarj odaları ve bakım programları temini ile müşterilere tüm paket çözümler sunuyor. Türkiye’nin her noktasına ihtiyaca özel satış sonrası çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor. “Enerjimiz Sizin Gücünüz” sloganıyla üretilen İNCİ traksiyoner akülerin odak noktasında her zamanki gibi tüketiciler bulunuyor.

İnci GS Yuasa, araç ve taşıma kaldırma ekipmanlarının çalışması için gerekli enerjiyi sağlayabilmek için Japon teknolojisi ile güçlendirilmiş traksiyoner aküler üretiyor. Endüstriyel kanalda da Japon teknolojisiyle güçlendirilmiş traksiyoner aküler sunan İNCİ, bitmeyen enerjisini taşıma kaldırma ekipmanlarını kullanan operatörlerle, üretimde verimliliği önemseyen endüstriyel tüketicilerle buluşturuyor.

İNCİ, yılların güvencesiyle verdiği satış sonrası destek hizmetiyle de kullanıcının her an yanında duruyor.

Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Gaziler Caddesi
No:6 45030 Manisa / TÜRKİYE
0(236) 233 25 10